XIV Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy

Banner promujący 14 zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy, po kliknięciu zostaniemy przekierowani na stronę zjazdu.

Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy!

W imieniu komitetu naukowego i organizacyjnego mamy zaszczyt i wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIV Krajowym Zjeździe PTMP w dniach 20-22 października 2022 r.

Organizując Zjazd dostrzegamy potrzebę dyskusji nad Szansami i Wyzwaniami jakie stoją przed ochroną zdrowia pracujących w okresie po pandemii i w dobie współczesnych zagrożeń.

Wydarzenie o charakterze naukowo-szkoleniowym odbędzie się w przestrzeni rzeczywistej w renesansowym mieście położonym na siedmiu wzgórzach – Sandomierzu.

Mamy nadzieję, że spotkanie w jednym miejscu kadry  profesorskiej różnych specjalności, lekarzy praktyków zajmujących się profilaktyką i orzecznictwem, stworzy doskonałą platformę do zaktualizowania wiedzy medycznej, wymiany doświadczeń i umożliwi nawiązanie nowych relacji koleżeńskich.

W trakcie Zjazdu odbędzie się Walne Zgromadzenie Delegatów PTMP, w czasie którego wybierzemy na kolejną kadencję  prezesa PTMP.

Zachęcamy pracowników naukowych, lekarzy, specjalistów którzy zajmują się problematyką ochrony zdrowia pracujących również do czynnego udziału w zjeździe poprzez prezentację referatów i posterów.

Serdecznie zapraszamy do udziału i rejestracji w tym oczekiwanym wydarzeniu.

Do zobaczenia w Sandomierzu.

Kliknij aby przejść do oficjalnej strony XIV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy